ROTAX - KLEPPENTREIN VOOR SEA-DOO WAKE 170 2021

ROTAX   Kleppentrein voor Sea-Doo WAKE 170 2021
 
(1)  420820282
CAMSHAFT
 
(2)  420851694
CAMSHAFT GUIDE
 
(3)  420254309
TIMING GEAR, 38 TEETH
 
(4)  420841080
TORX FLANGED SCREW M6 X 12
 
(5)  420898042
CAMSHAFT CHAIN
 
(6)  420236541
CHAIN TENSION GUIDE
 
(7)  420236501
CHAIN GUIDE
 
(8)  420236259
CHAIN TENSIONER WITH SCREW. INCLUDES 8 TO 11
 
(9)  XXX
CHAIN TENSIONER
 
(10)  420430623
GASKET RING
 
(11)  XXX
PLUG SCREW M16
 
(12)  420254329
ROCKER ARM, EXHAUST
 
(12)  420254329
ROCKER ARM, EXHAUST
 
(13)  420254316
ROCKER ARM, INNER
 
(14)  420854594
ROCKER ARM, SHAFT
 
(15)  420641080
TORX SCREW M8 X 72
 
(16)  715900642
SPARK PLUG, NGK DCP-R8E
 
(17)  420851754
SPARK PLUG PIPE
 
(18)  420950820
VALVE COVER GASKET
 
(19)  420911951
VALVE COVER
 
(20)  420440561
ALLEN SCREW M6 X 30,5
 
(21)  420956925
PLUG COVER ASS'Y
 
(22)  420660620
RETAINING BAND
 
(23)  420201650
PUSH PIN
 
(24)  420666142
STICK COIL. INCLUDES 24 TO 25
 
(25)  420201430
PROTECTION CAP
 
(26)  420441383
FLANGED TORX SCREW M6 X 20
 
(27)  420664046
CAMSHAFT SENSOR. INCLUDES 27 TO 28
 
(28)  420631890
O-RING
 
(29)  420641048
FLANGED TORX SCREW M6 X 16
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

420820282

CAMSHAFT
# 2

420851694

CAMSHAFT GUIDE
# 3

420254309

TIMING GEAR, 38 TEETH
# 4

420841080

TORX FLANGED SCREW M6 X 12
# 5

420898042

CAMSHAFT CHAIN
# 6

420236541

CHAIN TENSION GUIDE
# 7

420236501

CHAIN GUIDE
# 8

420236259

CHAIN TENSIONER WITH SCREW. INCLUDES 8 TO 11
# 9

XXX

CHAIN TENSIONER
Contact
# 10

420430623

GASKET RING
# 11

XXX

PLUG SCREW M16
Contact
# 12

420254329

ROCKER ARM, EXHAUST
# 13

420254316

ROCKER ARM, INNER
# 14

420854594

ROCKER ARM, SHAFT
# 15

420641080

TORX SCREW M8 X 72
# 16

715900642

SPARK PLUG, NGK DCP-R8E
# 17

420851754

SPARK PLUG PIPE
Contact
# 18

420950820

VALVE COVER GASKET
# 19

420911951

VALVE COVER
# 20

420440561

ALLEN SCREW M6 X 30, 5
# 21

420956925

PLUG COVER ASS'Y
# 22

420660620

RETAINING BAND
# 23

420201650

PUSH PIN
# 24

420666142

STICK COIL. INCLUDES 24 TO 25
# 25

420201430

PROTECTION CAP
# 26

420441383

FLANGED TORX SCREW M6 X 20
# 27

420664049

420664046
CAMSHAFT SENSOR. INCLUDES 27 TO 28
# 28

420631890

O-RING
# 29

420641048

FLANGED TORX SCREW M6 X 16
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Sea-Doo. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van Sea-Doo, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...